Yeni Model Rst Otoklav Sistemlerimiz

Yeni Model olan Rst Serisi otoklav sistemlerimiz; son teknoloji ile donatılmış olup, tamamen  yerli üretim imalatımız olan otoklav merkezi sterilizasyon sistemlerimizle  tıbbi cihaz sektöründe yerini almıştır.

Teknoloji: Elektronik kontrol sistemi elektriksel dalgalanmalara karşı  daha dayanıklı hale getirildi.
Yükleme alanı için 10 inç’e kadar TFT dokunmatik ekran yerleştirilerek kullanıcılar için net ve sade menüler hazırlandı.
Sıcaklık ve basınç değerleri yüksek ısı ve basınç değerlerinde hassas ölçümler yapabilen, elektronik algılayıcılar kullanılarak ekranda gösterilmesi sağlandı.

Hijyen: Cihazın dış yüzey kaplaması kirlenme ve bakteri oluşumunu azaltan, temizlemesi kolay 304 kalite paslanmaz malzemeden yapıldı.
Ergonomi: Modern ve çok yönlü bir arayüze sahip daha erişilebilir kullanımı basit ekranlar ve menüler kullanıldı.
Sürdürülebilirlik: Bakım gerektiren parçalar yeniden tasarlanarak bakım giderleri azaltıldı.
Verimlilik: Yenilikçi bileşen ve parçalar kullanılarak enerji ve su tüketimi azaltıldı.
Konfor: Yükleme gereksinimlerine uyarlanmış fonksiyonel aksesuarlar tasarlandı.
Bakım Onarım: Kolay, hızlı, etkin ve maliyeti düşük bakım prosedürleri hazırlanarak Teknik Servisi erişilebilirliği arttırıldı.
RST Marka R/RS/RST Serisi sterilizatörler, en zorlu sterilizasyon merkezlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen  çeşitlilikte önceden ayarlanmış programlara sahiptir.
Mevcut yazılımlarımız da İki tip program mevcuttur.
Test Programları : Sterilizatörün uluslararası standartlarda çalışmasını kontrol etmek için ayarlanmıştır. Bowie & Dick ve Kaçak Testlerini içerir.
Sterilizasyon Programları : Sterilizasyon işlemine tabi tutulacak olan malzemelerin yapısına uygun olarak ayarlanmış programları içerir. Ayrıca kullanıcı kendi ihtiyacına uygun oluşturabileceği özel program menüsü de bulunmaktadır.
Mevcut Programlar : P1 – 134 °C Cerrahi, P2 – 134 °C Tekstil, P3 – 134 °C Standart, P4 – Bowie & Dick, P5 – 134 °C Flash, P6 – 121 °C Kauçuk, P7 – 121°C Standart, P8 – 121 °C Sıvı