Biz Kimiz

RST Medikal 2016 Yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetine başlamıştır. Firmamız 800 m²’si kapalı toplam 1000 m² alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma bünyemizde sağlık tesislerinin sterilizasyon ünitelerinde bulunan Buharlı Sterilizatör (otoklav) başta olmak üzere Yıkama, Paketleme, Etilenoksit, Hidrojen Peroksit, Plazma ve Formaldehit gibi Sterilizasyon Cihazlarının üretim, imalatı, revizyonu, teknik servisi, bakım ve onarım hizmeti tamamen yerli imkân ve kabiliyetlerle verilmektedir. Ayrıca müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sağlık tesislerinin merkezi sterilizasyon ünitelerinin tasarım, planlama, projelendirme ve uygulamaları da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Kuruluşumuzdan itibaren kaliteden ödün vermeden kullanıcı dostu, çevreye duyarlı cihazları en ekonomik fiyatlarla müşterilimizle buluşturmaktayız.
Alanında 20 yıllık tecrübeli motivasyonu yüksek personellerimizin zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede medikal sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla ödün vermeyen bir kuruluş haline gelmiş olan firmamızın hedefi yerli imkân ve kabiliyetlerimizle uluslararası standartlarda ileri teknolojiyi kullanarak daha kaliteli, güvenli, işlevsel, pratik ve çevre dostu cihazları sağlık personeli ve uzman personellerle ile işbirliği içerisinde, kalıcı ve sorunsuz çözümler geliştirerek müşterilerimize sunarak küresel pazarda lider şirketlerden biri olmaktır.

Firmamız hedefleri doğrultusunda kuruluşunun birinci yılında yerli üretici olarak tıbbi cihaz üretimine başlamış olup yine aynı yıl yurt içi ve yurt dışına birçok merkezi sterilizasyon ünitesi kurulumu ve tıbbi cihaz (otoklav) satışını gerçekleştirmiştir.

placeholder

Misyonumuz

Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz
Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz Misyonumuz  Misyonumuz  Misyonumuz

Tecrübelerimiz

Bakım Anlaşmaları 87%
Üretim 75%
Üretim Hedefimiz 100%