RST SERİES OTOKLAV

RST SERİES OTOKLAV

RST Series otoklav cihazları sterilizasyon standartlarını bütün emniyet özellikleriyle karşılamaktadır. Sterilizatör, sterilizasyon departmanınızın en yüksek performansta çalışmasınısağlayarak çalışma süresini ve verimliliği en üst seviyeye çıkarır. Sterilizatörün daha az alanda, daha fazla donanımla yüksek performas sergiler. RST Series otoklav cihazları sterilizasyon ihtiyacı duyulan tüm alanlar için özel olarak tasarlanmış olup, sterilizasyon çeşitliliklerine göre ekstra donanım ve özellikler ile donatılmıştır.

marka

Teknoloji: Elektronik kontrol sistemi elektriksel dalgalanmalara karşı çok daha dayanıklı hale getirildi.
Yükleme alanı için 10 inç’e kadar TFT dokunmatik ekran yerleştirilerek kullanıcılar için net ve sade menüler hazırlandı.
Sıcaklık ve basınç değerleri yüksek ısı ve basınç değerlerinde hassas ölçümler yapabilen, elektronik algılayıcılar kullanılarak ekranda gösterilmesi sağlandı.

Hijyen: Cihazın dış yüzey kaplaması kirlenme ve bakteri oluşumunu azaltan, temizlemesi kolay 304 kalite paslanmaz malzemeden yapıldı.
Ergonomi: Modern ve çok yönlü bir arayüze sahip daha erişilebilir kullanımı basit ekranlar ve menüler kullanıldı.
Sürdürülebilirlik: Bakım gerektiren parçalar yeniden tasarlanarak bakım giderleri azaltıldı.
Verimlilik: Yenilikçi bileşen ve parçalar kullanılarak enerji ve su tüketimi azaltıldı.
Konfor: Yükleme gereksinimlerine uyarlanmış fonksiyonel aksesuarlar tasarlandı.
Bakım Onarım: Kolay, hızlı, etkin ve maliyeti düşük bakım prosedürleri hazırlanarak Teknik Servisi erişilebilirliği arttırıldı
RST Marka R/RS/RST Serisi sterizatörler, en zorlu sterilizasyon merkezlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen  çeşitlilikte önceden ayarlanmış programlara sahiptir.
Mevcut yazılımlarımız da İki tip program mevcuttur.
Test Programları : Sterilizatörün uluslararası standartlarda çalışmasını kontrol etmek için ayarlanmıştır. Bowie & Dick ve Kaçak Testlerini içerir.
Sterilizasyon Programları : Sterilizasyon işlemine tabi tutulacak olan malzemelerin yapısına uygun olarak ayarlanmış programları içerir. Ayrıca kullanıcı kendi ihtiyacına uygun oluşturabileceği özel program menüsü de bulunmaktadır.
Mevcut Programlar : P1 – 134 °C Cerrahi, P2 – 134 °C Tekstil, P3 – 134 °C Standart, P4 – Bowie & Dick, P5 – 134 °C Flash, P6 – 121 °C Kauçuk, P7 – 121°C Standart, P8 – 121 °C Sıvı

AKSESUARLAR
Yükleme / boşaltma arabası
2 tepsili yükleme yapısı

yükleme platformu
Paslanmaz çelik sepet
Hazne rafları seti (alt ve orta seviye)

DÜZENLEMELER VE KALİTE
RST MEDİKAL ekipmanı, aşağıdaki uluslararası şartnamelere titizlikle uymak için tasarlanmış, inşa edilmiş ve test edilmiştir:
Avrupa Standardı EN 285
Uluslararası Kalite Standartları ISO 9001 ve EN ISO 13485
93/42 / EEC sayılı Avrupa Tıbbi Cihazları Direktifi
97/23 / EC (PED) Avrupa Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği
Elektromanyetik uyumluluk ile ilgili Avrupa Direktifi 2014/30 / EU
Avrupa Düşük Voltaj Direktifi 2014/35 / AB
2006/42 / EC sayılı Avrupa Makine Direktifi